22 lipca 2014

Sicily Mini Album

Wspomnienia z ubiegłorocznych wakacji na Sycylii są ciągle żywe, a zdjęcia przeglądam częściej, niż z jakichkolwiek dotychczasowych wojaży :) Musiały więc znaleźć odpowiednią oprawę! Najchętniej lubię robić mini albumy, są poręczne i łatwe w przeglądaniu i przechowywaniu. Tym razem znowu powstał album. Poniżej wrzucam kilka stron o naszej włoskiej przygodzie :)
4 komentarze:

 1. Gdzie zaopatrujesz się w przedmioty do scrapbookingu? Chciałabym z synem zrobić podobny album z wakacji, ale kompletnie się na tym nie znam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pauli, ciekawe materiały kreatywne znajdziesz w Empiku i TKMaxxie, zdarza mi się tam kupować. Korzystam również z internetowych sklepów specjalistycznych, takich jak http://sklep.scrap.com.pl/ czy http://sklepik.na-strychu.pl/ Powodzenia, to jest świetna zabawa!

   Usuń
 2. nawet nie masz pojęcia, jak sie cieszę, że coś scrapowego pojawiło się na blogu! :) piękne wspomnienia w pięknym albumie :) Zazdraszczam! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki Ewo! Ostatnio nie miałam za bardzo natchnienia do scrapowania, ale mam nadzieję, że niedługo będę mogła zamieścić więcej prac! Udanego weekendu życzę :)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...