5 grudnia 2013

Gift guide: gift for kids


Macie już pomysł na prezent dla waszych dzieci? A może szukacie prezentu dla siostrzenicy czy dziecka koleżanki? Jeśli sen z powiek spędza wam myśl, co kupić czterolatkowi posiadającemu sto trzydzieści siedem samochodzików, koniecznie przeczytajcie ten post ;)

Uwielbiam pięknie wydane książki! Dlatego wykorzystuję każdą okazję, by obejrzeć, podotykać, a czasami też kupić książki dla dzieci. Obiektywnie patrząc, nie ma chyba lepszego prezentu, niż kolorowa książka z piękną szatą graficzną, ciekawą treścią i mądrym przesłaniem. Obecnie na polskim rynku dostępny jest szeroki wachlarz właśnie takich książek - edukacyjnych i pięknie wydanych. Naprawdę jest w czym wybierać! Jeśli poszukujecie ciekawej książki, możecie skorzystać z przygotowanej przeze mnie listy książek dla dzieci w różnym wieku - każdą z tych pozycji miałam w ręku i mogę polecić z czystym sumieniem.

PS: jeśli chcecie, mogę Wam polecić moją ulubioną księgarnię internetową, w której do 6 grudnia obowiązuje 30% rabat na cały asortyment, dajcie znać w komentarzach!


1. Czy grzechotnik ma grzechotkę? Zaskakujące pytania ze świata zwierząt, wyd. Jedność
2. Rymobranie, wyd. Wilga
3. Strasznie trudne wierszyki, wyd. Skrzat
4. Cecylka Knedelek czyli Książka kucharska dla dzieci, wyd. Jedność
5. Naciśnij mnie, wyd. Babaryba
6. Mapy. Obrazkowa podróż po ladach, morzach i kulturach świata, wyd. Dwie siostry
7. Draka ekonieboraka, wyd. Albus
8. Oto jest Paryż, wyd. Dwie siostry

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...