15 grudnia 2013

Christmas table settings


Jeśli lubicie otaczać się pięknymi rzeczami i zwracacie uwagę na oryginalne drobiazgi, to zapewne dbacie również o dekorację świątecznego stołu. I nie znaczy to wcale, że kupiliście drogą zastawę i kryształy - ale to, że zadbaliście o szczegóły i włożyliście w przygotowanie stołu swoje serce.

Nie trzeba wydawać pieniędzy, by pięknie udekorować świąteczny stół. Można to zrobić z tego, co się ma pod ręką. Wystarczy dzień przed świętami przeszukać dom i wybrać pasujące do siebie przedmioty. Podstawą dekoracji świątecznego stołu są, moim zdaniem, świece, idealnie wkomponowują się w zimowy klimat również materiały pochodzące z natury - szyszki, wszelakie gałązki, patyki. By utrzymać spójność dekoracji najlepiej zdecydować się na dwa czy trzy kolory przewodnie (np. czerwony - biały - złoty, granatowy - srebrny - biały, zielony - biały - złoty).
Jeśli spodziewamy się gości, warto zadbać o winietki, by każdy poczuł, że jest wyjątkowy i mile widziany.Jeśli lubimy papier, możemy użyć go dekoracji świątecznego stołu.A poniżej przedstawiam moją propozycję dekoracji świątecznego stołu :)


Jak widać, tak niewiele trzeba, by nasz świąteczny stół wyglądał pięknie i wyjątkowo! Zadbajmy o to już teraz!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...