24 czerwca 2015

Books For Kids

Pamiętacie ten post z listą książek, które chciałam mieć dla swojego dziecka?
Dobrze nam idzie, bo mamy już połowę :)
A to m.in. za sprawą aktualnych promocji na książki. Obecnie możemy je kupić nawet z rabatem 50%, a to naprawdę dużo!

Poniżej znajdziecie adresy sklepów, z których pochodzą kupione przeze mnie w ostatnim czasie książki. Promocje wciąż obowiązują, spokojnie zdążycie kupić wymarzone pozycje.


O kultowych "Mapach" państwa Mizielińskich marzyłam od dawna. I w końcu, za sprawą córeczki, mogłam ją (sobie) kupić ;) Chyba nie ma nikogo, kto nie słyszałby o tej pięknie wydanej pozycji. W roku 2013 znalazła się wśród sześciu najpiękniejszych pod względem graficznym książek dla dzieci. Przetłumaczona na wiele języków świata, osiągnęła niebywały sukces zagranicą.

Kupiłam ją w tej księgarni i zaoszczędziłam 20 zł. Do końca czerwca dostaniecie tam rabat -34% na większość pozycji. Warto skorzystać!


"Bardzo głodna gąsienica" Eric Carle to fajna pozycja dla najmłodszych dzieci. Twarde kartki, ciekawa treść i jaskrawe kolory z pewnością przypadną do gustu małym bibliofilom. Sprawdzona na mojej córce ;)

Tę pozycję kupiłam również w księgarni Bonito z rabatem -34%. 


"Pnokio" wydawnictwa Olesiejuk znalazła się na mojej liście ze względu na piękne ilustracje Manueli Adreani. Duży format książki (29,5 x 36,5) sprawia, że ogląda się ją jak album.
Dzięki sieci sklepów "Biadronka" można kupić tę książkę, oszczędzając 10 zł. Promocja obowiązuje od trzech dni i trwa nadal. Poza "Pinokiem" z tej serii dostępne są również "Alicja w Krainie Czarów", "Królewna Śnieżka" i "Czarnoksiężnik Z Krainy Oz".


"Naciśnij Mnie" Tulleta Herve  to interaktywna książka, która gwarantuje dobrą zabawę. Sprawdzone na dzieciach znajomych :) Rozbudza wyobraźnię i zachęca do nauki.
Kupiłam ją z upustem 50% w Empiku (rabat nie obowiązuje w sklepie online).


"Baranek Bronek" Roba Scottona to kolejna książka, która ujęła mnie swoją szatą graficzną. Piękne ilustracje i nietypowy layout zapewnią świetną zabawę zarówno dzieciom, jak i dorosłym.
Książka kupiona w księgarni Bonito z  rabatem -34%.

2 komentarze:

  1. mapy oczywiście mamy i już się nie możemy doczekać kiedy będziemy mogli je przeglądać.. i przeglądać :) dla najmłodszych polecam również wiersze, te wydawnictwa wilga mają piękną szatę graficzną :) chociaż i tak przyznam, że u nas numerem 1 wśród książkowych pozycji są oczywiście.. przygody Mikołajka ;) pozdrawiamy!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Musze koniecznie zobaczyć polecane przez Ciebie książki. U nas teraz najbardziej jest w czytaniu książka, którą dostałyśmy w szpitalu z serii "Cała Polska Czyta Dzieciom". Jest kolorowa i zawiera krótkie rymowane wierszyki - Bianka jest bardzo zainteresowana, potrafi z 15 minut słuchać i oglądać obrazki :)

      Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...