29 września 2014

Creative Blog Tour

Ponieważ Ewa z bloga It is all about scrap zaprosiła mnie ostatnio do blogowej zabawy, podjęłam wyzwanie i dziś zamieszczam odpowiedzi na pytania dotyczące kreatywnego tworzenia.



1. Nad czym obecnie pracuję? / What I am working on?
W chwili obecnej tworzę bardzo ważny i dający masę satysfakcji album pod wszystko mówiącym tytułem "9 miesięcy" ;) Sukcesywnie uzupełniam karty i cieszę się każdą chwilą spędzonym nad tym projektem. W przyszłości pojawi się więcej zdjęć, na razie zapraszam na małą zapowiedź! / At the moment I am working on very important and rewarding album with super secret title "9 month" ;) Successively I make a pages and spend very happy moments on it. I am going to show more about this album soon, today it's only a sneak peek.





2. Czym moja praca różni się od innych w tej branży? / How does my work differ from others of it's genre?
Hmm, trudne pytanie. Może różnica polega na tym, że nie tworzę systematycznie. Potrzebuję weny i inspiracji. Czasami jednego dnia powstaje album i kilka scrapów, a czasami tygodniami nie powstaje nic. / It's a difficult question to answer. May be the biggest difference is that I'm not create my work systematically. Sometimes during one day I make an album and several LO's, but sometimes during weeks I don't make any projects.

3. Dlaczego piszę (bloga) o tym, co tworzę (robię)? / Why do I write/ create what I do?
Wiele rzeczy z różnych dziedzin inspiruje mnie. Nie jest to wyłącznie scrapbooking, ale również wnętrza, fotografia, moda, kulinaria. Chcę mieć miejsce, gdzie będę te inspiracje gromadzić i dzielić się z nimi innymi. / I am inspired by a lot of things. It's not only scrapbooking, but also designe, photography, fashion, culinary. I want to have a place to gather and share these with my readers.

4. Jak odbywa się mój proces tworzenia (pisania)? / How does you writing/ creating process work?
Zawsze mój proces tworzenia zaczyna się od doboru dwóch rzeczy: kolorystyki i układu. Żeby coś mogło powstać, muszę wyobrazić sobie to najpierw w głowie. Późniejszy proces jest dużo łatwiejszy i przyjemniejszy :) / I'm always start of making any project thinking about colours and layout. Firstly I should imaging a project in my head, then it is more easy pleasant process :)

Dziękuję Ewie za wciągnięcie mnie do wspólnej zabawy! Może ktoś z Was chciałby odpowiedzieć na powyższe pytania? Jestem ciekawa, co Was inspiruje do pisania blogów i tworzenia oraz jak wygląda cały proces! Udanego początku tygodnia Wam życzę!

4 komentarze:

 1. dziękuję, że zechciałaś się ze mną pobawić w to wyzwanie :)) cudnie wyglądają te zdj ilustrujące, czekam na całość :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki Ewa za zaproszenie do zabawy!

   Usuń
 2. Też mam taki album brzuszkowy tzn zamowilam u innej blogerki, bo ja nie umię robić takich cudów, ale najważnie notatki zapisałam w kalendarzu i zdjęcia wywołałam na instadruku. Teraz pozostaje najlepsze - uzupełnianie albumu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli lubisz zabawy z papierem - koniecznie spróbuj zrobić coś sama - zabawa przednia! :)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...