28 lutego 2014

Project Life

Z pewnością każdy, kto się interesuje scrapbookingiem, słyszał o popularnym ostatnio projekcie Project Life. Coraz więcej osób, również w Polsce, przyłącza się do tego projektu zapoczątkowanego przez blogerkę Ali Edwards: http://aliedwards.com/projects/365-project-life Pomysł jest prosty i polega na cotygodniowym dokumentowaniu życia z użyciem zdjęć i materiałów wykorzystywanych w scrapbookingu.

Swój PL prowadzę od ubiegłego roku i niedawno ukończyłam moje pierwsze 52 tygodnie :) Prowadzę Project Life w formie w zeszytu - jest to bardzo poręczna forma, ponieważ pozwala na zabranie ze sobą zeszytu wszędzie, wystarczy wrzucić do torebki klej w sztyfcie oraz długopis.

Najważniejsza oczywiście jest treść. Łapanie ulotnych chwil i pozostawianie śladu po każdym tygodniu jest bardzo wciągające i daje poczucie pewnego spowolnienia. Poczucie, że życie nie przecieka przez palce, lecz zostaje uchwycone w pamiętniku i zostaje po nim pewien ślad.

Poniżej chciałam się podzielić kilkunastoma stronami z mojego Project Life! Cieszę się bardzo, że udało mi się ukończyć cały rok i rozmyślam nad kontynuacją PL, bo daje mi naprawdę dużo satysfakcji!

Początek projektu :)
Koniec :)

Prowadzi ktoś z Was Project Life? Podeślijcie mi linki, chętnie zobaczę Wasze projekty!

2 komentarze:

 1. Fantastyczna wersja PL! Niesamowicie podoba mi się to rozwiązanie :)
  Zapraszam na bloga http://iguzikzpetelka.blogspot.com/, wyprzedaję przydasie i papiery, może znajdziesz coś dla siebie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się , że Ci się podoba :)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...