27 stycznia 2014

Najedzeni Fest! - Edycja zimowa

Kiedy wczoraj z rana mój termometr wskazał kilkanaście stopni mrozu, przez chwilę się zastanawiałam, czy wybierać się na Najedzeni Fest. Jednak piękne słońce i myśl, że może tym razem uda się uniknąć tłumów (właśnie ze względu na mróz), przekonało mnie do odwiedzenia Forum Przestrzenie i po raz trzeci spróbowania czegoś pysznego (o edycji jesiennej tego festiwalu pisałam tu).

Zdecydowanie było warto! Skosztowaliśmy jagnięciny na grzance (Yellow Dog), arroz de pato (portugalskie danie z ryżem, kaczką, królikiem i chorizo) (Twój Kucharz), świeżej pasty z podgrzybkami (Twój Kucharz), pysznej zupy rybnej (niestety nie pamiętam stoiska) oraz tarty pomarańczowej (BonJour CaVa). Najbardziej smakowała mi rozgrzewająca zupa rybna oraz aromatyczna i niezbyt słodka tarta pomarańczowa.

Cieszę się, że mimo niesprzyjających warunków pogodowych wybrałam się na Najedzeni Fest. Dziękuję organizatorom za trzecią już edycję tego festiwalu i czekam na kolejną wiosenną! Tymczasem zapraszam na  krótką fotorelację :)
2 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...