7 stycznia 2014

Bookshelves inspiration mix

Książki są czymś, bez czego nie wyobrażam sobie domu. Bardzo lubię przeglądać książki w innych domach, bo zawartość domowej biblioteczki może dużo powiedzieć o właścicielu książek. Książki lubię nie tylko czytać, ale też mieć je na własność, szczególnie te, które odciskają we mnie mocny ślad, by móc w każdej chwili wrócić do nich.

A ponieważ książki są ważnym elementem wnętrza, potrzebują należytej oprawy. Poniżej zebrałam ciekawe pomysły na przechowywanie książek i zaaranżowanie domowej biblioteczki. Mam nadzieję, że Was się spodobają!2 komentarze:

  1. Biblioteczka pod schodami - cudo. I wszystkie te białe pokoje z białymi półkami i książkami - uegh, marzenie. Własnie wczoraj ja reorganizowałam swoje skarby. I dochodzę do wniosku, że choć książki nie mieszczą mi się na półkach, to mam ich zdecydowanie za mało! Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Rzeczywiście nie ma czegoś takiego ja za dużo książek, może być co najwyżej za mało półek ;) Również uwielbiam białe wnętrza na wzór skandynawski i staram się przemycić jak najwięcej takich akcentów do mojego domu! Pozdrawiam ciepło!

      Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...