22 grudnia 2013

Creative christmas wrapping ideas


Ostatnie dni przygotowań świątecznych to same przyjemności - pieczenie ciast i ciasteczek oraz pakowanie prezentów! To ostatnie jest dla mnie bardzo miłą czynnością :) Co roku staram się zapakować prezenty w ciekawy sposób, tak, aby już od pierwszego ujrzenia podarunek spodobał się obdarowywanej osobie i zaciekawił ją. Nie muszę chyba wspominać o tym, że kreatywne opakowanie nadaje prezentowi indywidualnego charakteru i wyjątkowości.

Idealnie do pakowania prezentów nadaje się papier pakowy i papierowe woreczki śniadaniowe. Papier ten jest stonowany i daje dużo możliwości ozdobienia go na różne sposóby, np. stemplowanie wzorów pieczątką z ziemniaka, napisanie tekstu kolędy, malowanie farbami, obklejenie kolorową taśmą. Możliwości jest wiele, wystarczy pogrzebać w domowych zakamarkach i znaleźć materiały do ozdoby: tasiemki, kokardki, pompony, foremki do pierniczków, bombki, gałązki świerku, ozdobne pierniczki, zdjęcia, elementy z masy solnej.

Ponieważ w moim domu przyjęło się, że świąteczne prezenty składa się pod choinką, obowiązkowym elementem pakowania prezentów u mnie są zawieszki z imionami osób, do których prezent ma trafić. Tu też fajnie jest wykazać się kreatywnością - satysfakcja z wręczenia pięknie zapakowanego prezentu z oryginalną zawieszką z imieniem jest gwarantowana!

Zapraszam zatem na inspirujący zestaw pomysłów na zapakowanie prezentów świątecznych!Mam nadzieję, że niedziela upłynie Wam na samych przyjemnościach! My wieczorem wybieramy się na balet "Dziadek do orzechów" :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...